Asociacija „Senjorų iniciatyvų centras“
Krėvos g. 9-2
Kaunas, LT 44236

Edita Šatienė, pirmininkė

+370 37 200178

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

visada aktyvus

Projektai

SEVEN

Europos savanorių organizacijų tinklas SEVEN – tai teminis projektas, išsivystęs iš kelių ankstesnių tarptautinių vyresnio amžiaus savanorių mainų programų. Tokie savanorių mainai tapo veiksminga edukacine priemone ne tik vyresnio amžiaus savanoriams, dalyvavusiems įvairiose Europos šalyse vykdomuose ekologijos, paveldosaugos ar socialiniuose projektuose, bet ir pilietinės visuomenės organizacijoms bei užsienio savanorius priimančioms bendruomenėms.

SEVEN tinklo pagrindinis tikslas – sukurti gyvybingą internetinį portalą, kurio pagalba įvairios savanorius vienijančios organizacijos – savivaldybės, NVO, universitetai, bendruomenės ir centrai – galėtų įgyvendinti mobilumo ir mainų projektus.

Šiame tinkle organizacijos gali keistis informacija, dalintis savo patirtimi ir pateikti gerosios praktikos pavyzdžius. Čia pateikiami praktiniai patarimai, kaip organizuoti savanorių mainus, įskaitant parengiamąjį mokymą apie kitas kultūras ir bendradarbiavimą su jaunimu, asmeninių savybių ugdymą ir veiklos tęstinumą sugrįžus. Šis portalas tai taip pat vieta diskusijoms apie aktyvų senėjimą bei pilietiškumą.Daugiau informacijos apie projektą (anglų k.) rasite:

http://www.seven-network.eu

Designed by Poezija Web Development by VividNight