Asociacija „Senjorų iniciatyvų centras“
Krėvos g. 9-2
Kaunas, LT 44236

Edita Šatienė, pirmininkė

+370 37 200178

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

visada aktyvus

Projektai

@daptacija

Grundtvig mokymosi partnerystės projektas 

2010-1-LT1-GRU06-02836

Projekto idėja gimė Grundtvig kontaktiniame seminare „Aktyvus senjoras“ (Gdanskas, 2009). Į vieną grupę susirinkusius organizacijų atstovus domino IKT mokymai vyresnio amžiaus žmonėms, o taip pat ir savanorystės idėjos.

Informavimo ir ryšių technologijos (IRT) tampa neatskiriama mokymo ir mokymosi dalimi. Deja, kompiuterinio raštingumo kursai bei IRT paremto vyresnio amžiaus žmonių mokymo programos neišsprendžia visų skaitmeninės atskirties mažinimo uždavinių, nes trūksta šios amžiaus grupės gebėjimus bei fizinę ir psichinę būklę atitinkančių efektyvių mokymo ir mokymosi  metodų bei priemonių.

Mokymosi partnerystės projektu „@daptation“ siekiama didinti vyresnio amžiaus žmonių kompiuterinį raštingumą,  pasitelkus gerai IKT įvaldžiusius tos pačios kartos savanorius. Gerus darbo kompiuteriu įgūdžius turintys vyresnio amžiaus asmenys moko savo bendraamžius ir dalinasi patirtimi su projekto partnerių organizacijos besimokančiaisiais ir juos mokančiais savanoriais. Tuo pačiu jie patys įgyja pilietiškumo ir aktyvaus dalyvavimo įgūdžių, stiprina savo socialines kompetencijas. Vėliau, naudodami bendraamžių mokymo, mokymosi bendradarbiaujant ir savarankiško mokymosi metodikas, darbo kompiuteriu  įgūdžius patobulinę besimokantieji tampa savo draugų ar kaimynų mokytojais.  

www.adaptation.senjoru-centras.lt

Designed by Poezija Web Development by VividNight