Asociacija „Senjorų iniciatyvų centras“
Krėvos g. 9-2
Kaunas, LT 44236

Edita Šatienė, pirmininkė

+370 37 200178

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

visada aktyvus

Projektai

SIforAGE

logo siforage

Kas yra SIforAGE?

SIforAGE – Socialinės inovacijos aktyviam ir sveikam senėjimui, užtikrinančiam tvarų ekonominį augimą (angl. Social Innovation on Active and Healthy Ageing for Sustainable Economic Growth) – tai bendradarbiavimo projektas, kuriuo siekiama sustiprinti ryšius tarp vyresnio amžiaus asmenų labui dirbančių žmonių, tyrėjų ir institucijų. SIforAGE dalyvaujantys mokslininkai, politikai ir pilietinės visuomenės atstovai siekia ne tik didinti Europos Sąjungos konkurencingumą kurdami ir diegdami naujoviškus produktus geresniam ir ilgesniam gyvenimui, bet ir keisti požiūrį į pagyvenusius žmones, kurie kaip ir visi kiti visuomenės nariai prisideda prie socialinio ir ekonominio Europos Sąjungos augimo. 

Kam reikalingas SIforAGE?

Europos šalyse vyksta ilgaamžiškumo revoliucija: pastaraisiais metais stebima gerokai pailgėjusi gyvenimo trukmė, ir ši tendencija išliks ateityje. Vienas svarbiausių iššūkių, kurį reikia įveikti Europos Sąjungai – pakeisti požiūrį į senėjimą, vis dar suvokiamą kaip neišvengiamą silpnėjimą, vienatvę, priklausomybę ir negalią. Mes remiame naują viziją, matydami pagyvenusius žmones lygiateisiais piliečiais, galinčiais dalyvauti darbo rinkoje ir prisidėti prie bendruomenės gyvenimo mokantis vieniems ir kitų. 

Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga pagal 7-ąją bendrąją mokslinių tyrimų, technologinės plėtros ir demonstracinės veiklos programą.

FP7-gen-RGB 

Projekto tinklalapis

pdfAktyvaus ir sveiko senėjimo politika_įrodymais pagrįsta praktika.pdf

Baltoji knyga "Kaip sukurti visoms amžiaus grupėms palankią visuomenę

Designed by Poezija Web Development by VividNight