Asociacija „Senjorų iniciatyvų centras“
Krėvos g. 9-2
Kaunas, LT 44236

Edita Šatienė, pirmininkė

+370 37 200178

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

visada aktyvus

Projektai

MOTERIS: MAMA IR VERSLININKĖ

Dalyvių_portretas_LT.pptPastaroji ekonomikos krizė sukėlė nemažai problemų šeimoms, tarp jų menki ekonominės veiklos rezultatai, didelis nedarbas, mažas gimstamumas. Šeimoms tenka spręsti, kaip suderinti karjerą/darbą bei šeimynines pareigas. Padėti gali palanki šeimai politika, lanksčios darbo formos, o taip pat – nuosavas verslas ir darbas namuose. Vis tobulėjančios informacinės ir ryšių technologijos darbą/verslą namuose daro labiau prieinamą ir lengviau įgyvendinamą. Darbas namuose turi daug privalumų (mažesnės išlaidos, lanksčios karjeros darymo galimybės), bet svarbiausia, kad dirbant namuose galima praleisti daugiau laiko su šeima, aktyviai dalyvauti vaikų auklėjime ir suteikti jiems geresnes galimybes tobulėti.

Projektą „Moterys – mamos ir verslininkės“ įgyvendina 11 partnerių iš 8 Europos valstybių (Rumunijos, Lietuvos, Italijos, Ispanijos, Portugalijos, Jungtinės Karalystės, Bulgarijos ir Turkijos). Projektas skirtas moterims, kurios turi vaikų bei nori suderinti darbą ir šeimą, sukurdamos savo verslą ir dirbdamos namuose. Tai nėra paprasta, nes namų verslas reikalauja daug asmeninių pastangų ir ugdymosi bei tobulėjimo. Reikia peržiūrėti savo vertybes ir prioritetus, išmokti valdyti laiką, planuoti, išsiugdyti daugybę kitų įgūdžių, kad dirbanti namuose moteris būtų gera žmona, mama, o taip pat ir puiki darbuotoja.

Kalbant apie šeimos ir darbo vaidmenų derinimą, nepakankamai vertinamas mokymo/si aspektas tiek politiniame, tiek organizacijų, tiek asmeniniame kontekste. Dėl to šiame projekte didžiausias dėmesys skiriamas moterų, norinčių gerai atlikti pareigas namuose ir profesinėje srityje įgūdžių ir gebėjimų ugdymui. Tuo tikslu projekto partneriai parengė bendrą programą jaunų moterų, norinčių dirbti namuose, mokymui.

Mokymo tikslas – kiekvienoje šalyje 12 – 15 moterų grupėje sukurti verslo idėjas ir parengti 5 realiai įgyvendinamus verslo planus. Dalyvėms bus suteikta visokeriopa pagalba parengiant asmeninį verslo planą įgyvendinimui.

Geriausios idėjos ir verslo planai iš visų projekto partnerių šalių bus aprašyti elektroniniame leidinyje projekto tinklalapyje. Ši brošiūra tai – idėjų šaltinis ir įkvėpimas veikti visoms moterims Europoje.

Komunikacija internetinėmis priemonėmis, tokiomis kaip specializuotos Facebook grupės ar projekto tinklaraštis suteikia projekto dalyvėms galimybę aktyviai bendrauti tarpusavyje, keistis informacija bei patirtimi.

Projekto rezultatai:

Bukletas_WEM.pdf

Dalyvių_portretas_EN.ppt

Dalyvių_portretas_LT.ppt

Moteris-mama-verslininke_mokymo_programa.pdf

verslo_planai_LT.pdf

Mokymosi programa

Designed by Poezija Web Development by VividNight