Asociacija „Senjorų iniciatyvų centras“
Krėvos g. 9-2
Kaunas, LT 44236

Edita Šatienė, pirmininkė

+370 37 200178

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

visada aktyvus

Projektai

Senjorų vadovas

Projektas „Senjorų vadovas“ įgyvendinamas Mokymosi visą gyvenimą (2007-2013) GRUNDTVIG programos lėšomis. Projekto pradžia 2009 spalio 1 d., pabaiga – 2011 rugsėjo 30 d.

Kam skirtas šis projektas? 

  • Vyresniems žmonėms, kurie vis dar nori mokytis ir gali bei sugeba mokyti kitus.
  • Vyresniems žmonėms, kurie norėtų gyventi aktyviau, prasmingiau ir įdomiau, bet nežino, kaip tą padaryti.
  • Organizacijoms, kurios gali bendradarbiauti su Senjorų vadovais.

Projekte Senjorų vadovas bus kuriama, praktiškai išbandoma ir platinama vyresniems žmonėms skirta mokymosi programa. Besimokantieji pagal šią programą asmenys išmoks ieškoti informacijos apie vyresniems žmonėms aktualias mokymosi, laisvalaikio praleidimo, socialines ir kitas paslaugas, o taip pat padėti savo bendraamžiams daugiau sužinoti, pažinti ir įgyti naujos patirties. Taigi, šis projektas yra ne tik galimybė mokytis patiems, bet ir tapti kitų vadovais. 

Kas yra Senjorų vadovas?

Tai yra aktyvus ir smalsus vyresnio amžiaus žmogus, gebantis rinkti ir perduoti informaciją apie įvairias paslaugas savo bendraamžiams, norintis patarti ir padėti kitiems. Jis daug kuo domisi (kultūra, istorija, sportu), turi pomėgių ir nori juos toliau lavinti, kad taptų patikimu kitų žmonių vadovu kurioje nors srityje.

Projekto partneriai - Austrijos, Italijos, Jungtinės Karalystės, Lietuvos ir Vokietijos nevyriausybinės organizacijos, mokymo ir tytimų institutai, vietos savivaldybių tarnybos

Kultūrinių ir socialinių tyrimų ir konsultavimo institutas Queraum - pagrindinis koordinatorius;

Daugiau informacijos apie projekto įgyvendinimą suteiks „Senjorų iniciatyvų centras“ projektų vadovė Edita Šatienė ( 370 37 200178), o apie mokymosi programą – VDU Socialinės gerovės fakulteto Socialinio darbo katedros projektų koordinatorė Roberta Motiečienė ( 370 37 327807).

www.senior-guides.eu

 
Designed by Poezija Web Development by VividNight